GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
8
3000 TL %100
4.1⭐

Sitenin yayın hakları saklıdır. Kişinin gizliliğinin korunması amacı ile kullanılmakta ve buraya dahil olan kişilerin teknolojik gelişmeleri en üst seviyede kullanmasını sağlamaktadır. Teknolojik alt yapının kullanılması amacına ilişkin olarak kişisel bilgilerin korunması ve veri güvenliği amacı ile çeşitli gizlilik politikası sağlanmaktadır. Benimsenen bu gizlilik ilkeleri dahilinde veri toplanma gizliliği veya veri kullanımı konusundaki gizlilik ilkeleri beyan edilmektedir.

Siteyi sürekli olarak kullanan ya da ziyaret amaçlı gelen okuyucuların tamamı iş bu gizlilik politikası kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Sitede belirtilen iletişim adresi kapsamında yer alan bilgilerin kullanıcılara geri bildirim yolu ile dönülmesi amacıyla kullanılmaktadır. Gizlilik bildirimi kapsamında düzenlenen ilkelerin düzenlenmesi ya da dönem dönem güncelleme ile duyurulması söz konusudur. Site gizlilik politikasını ve bu politika ışığında yer alan gizlilik bildirimini belirli aralıklarla güncelleme veya düzenleme haklını saklı tutar. Kullanıcılar ya da anlık ziyaretçiler gizlilik politikası çerçevesinde yapılan güncelleme ve değişimlerden haberdar olmaktadır.

Siteye Kaydol

Site yönetimi elektronik veri aracılığı ile iletilen ve her türlü kişisel bilgi verilerine ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklamaz. Sadece daha iyi hizmet alınabilmek amacı ile verili birtakım servislerin etkili kullanılabilmesi için üçüncü derece parti, kurum, kuruluş ve çeşitli reklam işbirliğinde bulunulabilmektedir. Uygulama işbirliği tanımı içerisinde izinli pazarlama ya da reklam tanıtım yöntemleri dahil olabilmektedir. Bu iletişim kapsamı dışında iletişmiş olan kişisel verilerin ve bilgilerin toplanması açıklanmış olan amaçlar dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile ve üçüncü şirketler ile paylaşılmayacaktır.

tempobet gizlilik politikasi
tempobet gizlilik politikasi

Site dahilinde bahsedilen konu dışında ( reklam / tanıtım )hiçbir şekilde veri akışı, kişisel bilgi paylaşımı üçüncü kişiler ile gerçekleşmemektedir.

Siteye Kaydol

Sitede yaşanacak olan bir takım sistemsel sorunların yaşanması ve bu sorunların tanımlaması ile alakalı olarak ilgili problemler gizlilik ilkesi kapsamında anında giderilmektedir. Bu nedenle bu sistemsel sorunların çözümlenebilmesi durumunda site yönetimi gerektiğinde kullanıcıların IP adresini kaydedebilmekte ve kayıtlı adresleri de sistemsel sıkıntıların giderilmesi amacıyla kullanabilmektedir.

Siteye dahil olan kullanıcıların bilmesi gereken en önemli durum burada yer alan bir takım iyileştirmeler sonucunda çerez uygulaması kullanıldığıdır. Bu uygulamalar bilgisayar programlarına zarar verebilecek kötü yazılımlar içermemektedir. Sadece sitenin iyileştirilebilir olmasını sağlamaktadır. Daha iyi verim alabilmek adına bu uygulamaları kabul etmek hızlı erişim kolaylığı sağlayacaktır. Hakkımızda sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siteye Kaydol